Movies
Ratings
258
MinionsRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Super Size MeRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Ghost RiderRated ★ 4.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.5
ElfRated ★ 2.5
AquamarineRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 0.5
Lifting King KongRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0