Series
Ratings
73
ChernobylRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 2.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0