Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 4.0