Series
Ratings
22- KakeguruiRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 1.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Record of RagnarokRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 2.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0