Titles you rated
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0