Movies
Ratings
196
HauntersRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5