Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0