Series
Ratings
165
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Court of GoldRated ★ 3.5
The Last DanceRated ★ 3.0
Starting 5 Season 1Rated ★ 3.0
MobLandRated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5