Movies
Ratings
992 The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0 The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
 Yadang: The SnitchRated ★ 2.0 Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
 UprisingRated ★ 3.0 UprisingRated ★ 3.0
 HarbinRated ★ 2.0 HarbinRated ★ 2.0
 12.12: THE DAYRated ★ 4.0 12.12: THE DAYRated ★ 4.0
 Concrete UtopiaRated ★ 3.0 Concrete UtopiaRated ★ 3.0
 The Boy and the HeronRated ★ 4.0 The Boy and the HeronRated ★ 4.0
 Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 1.0 Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 1.0
 ExhumaRated ★ 4.0 ExhumaRated ★ 4.0
 EscapeRated ★ 1.5 EscapeRated ★ 1.5
 Dune: Part TwoRated ★ 5.0 Dune: Part TwoRated ★ 5.0
 Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5 Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5
 The Wind RisesRated ★ 4.0 The Wind RisesRated ★ 4.0
 Decision to LeaveRated ★ 3.5 Decision to LeaveRated ★ 3.5
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
 Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0 Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
 The Croods: A New AgeRated ★ 3.5 The Croods: A New AgeRated ★ 3.5
 The CroodsRated ★ 4.0 The CroodsRated ★ 4.0
 The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.5 The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.5
 Top Gun: MaverickRated ★ 1.5 Top Gun: MaverickRated ★ 1.5