Movies
Ratings
254
The Social NetworkRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
ClementineRated ★ 1.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5