Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0