Titles you rated
Dachimawa LeeRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 2.5
Crying FistRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.5
Insadong ScandalRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 2.5
BattleshipRated ★ 2.5
Blood RainRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.5