Movies
Ratings
21
The ReaderRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
AdoreRated ★ 5.0
Celeste & Jesse ForeverRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 2.5
What IfRated ★ 3.5
One DayRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 5.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 5.0
Stuck in LoveRated ★ 5.0
A Lot Like LoveRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0