Titles you rated
SicarioRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
GlassRated ★ 2.0
SplitRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5