Movies
Ratings
266
HerRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Hot FuzzRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 2.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0