Movies
Ratings
50
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5