Movies
Ratings
230
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The VanishedRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
Piranha 3DRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0