Series
Ratings
525- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Love in ContractRated ★ 3.5
Sh**ting StarsRated ★ 4.0
My Roommate is a GumihoRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Not OthersRated ★ 4.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Lockwood & Co.Rated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0