Series
Ratings
34- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
- DamoRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
All InRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 0.5
My Beautiful BrideRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
- SoulmateRated ★ 5.0