Titles you rated
Rush HourRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.5
ControllerRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 2.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 2.0
Saw IVRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0