Movies
Ratings
499
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 1.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
NapoleonRated ★ 3.0
NowhereRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.5
The Front LineRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0