Titles you rated
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0