Titles you rated
LoganRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 5.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
The PunisherRated ★ 3.5
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5
Hitman: Agent 47Rated ★ 3.0
I, FrankensteinRated ★ 3.5
Assassin's CreedRated ★ 4.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 3.5