Series
Ratings
31- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
IRISRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.5