Movies
Ratings
139
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 1.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 5.0