Movies
Ratings
61
Miss SloaneRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 3.5
Parallel LifeRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
A Tale of Two SistersRated ★ 0.5
HelplessRated ★ 1.5
Cold EyesRated ★ 1.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 0.5
Sea FogRated ★ 0.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 1.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
TwentyRated ★ 0.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 1.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 2.5