Movies
Ratings
657
The MartianRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 2.5
Feng ShuiRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.0