Series
Ratings
16
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5- Fork you Boss Season 1Rated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
Wakako zake Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5