Movies
Ratings
239
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
CasperRated ★ 3.0
Ghost SweepersRated ★ 2.5- Highway StarRated ★ 3.5
Big Momma's House 2Rated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5- Doraemon: New Nobita's Great Demon - Peko and the Exploration Party of FiveRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
A Christmas CarolRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.0