Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0