Movies
Ratings
27
ParasiteRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
1917Rated ★ 3.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 3.0
GoldRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 0.5
SpotlightRated ★ 2.0
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
The Stepford WivesRated ★ 1.0
The FounderRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0