Titles you rated
The PiratesRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5