Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Run OnRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 3.0
Rise of Empires: Ottoman Season 1Rated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5