Movies
Ratings
82
Summer WarsRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0