Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Dachimawa LeeRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 1.0
MissingRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.0