Series
Ratings
27
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 4.0
The Blooms at Ruyi PavilionRated ★ 3.5
Miss in KissRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
New AmsterdamRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
New AmsterdamRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
My SunshineRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Kiss that KillsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0