Titles you rated
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
A Time to KillRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
The Electric StateRated ★ 2.5
Night in ParadiseRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.0
Fight or FlightRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Kraven the HunterRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 3.0
The GorgeRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0