Movies
Ratings
52
FarinelliRated ★ 5.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 4.0
RentRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 0.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0