Movies
Ratings
271
CapernaumRated ★ 4.5
First ManRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
Crimson PeakRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 2.0
OkjaRated ★ 4.0