Series
Ratings
28
The Office Season 1Rated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5