Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 1.5
PROMARERated ★ 3.0
From Up on Poppy HillRated ★ 2.5
Zen - Grogu and Dust BunniesRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0