Titles you rated
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 5.0
Dr. ChampRated ★ 5.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 5.0
BloodRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 1.0
Secret DoorRated ★ 2.0
Sharp1Rated ★ 1.0
My PrincessRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0