Movies
Ratings
26
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0