Movies
Ratings
105
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 5.0
Hot FuzzRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 4.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 0.5
A Barefoot DreamRated ★ 3.0