Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 5.0