Titles you rated
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Fur: An Imaginary Portrait of Diane ArbusRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
SecretRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
PenelopeRated ★ 3.5