Series
Ratings
52
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
The MusketeersRated ★ 4.0- The MusketeersRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0- SmashRated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Baby Daddy Season 4Rated ★ 4.0
Baby Daddy Season 3Rated ★ 4.0- Baby Daddy Season 2Rated ★ 4.0
- Baby Daddy Season 1Rated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5- Switched at Birth Season 4Rated ★ 4.5
Switched at Birth Season 3Rated ★ 4.5- Switched at Birth Season 2Rated ★ 4.5