Titles you rated
The WallRated ★ 4.0
The Mountain IIRated ★ 3.5- 연평해전Rated ★ 2.5
Operation ChromiteRated ★ 0.5
Midnight RunnersRated ★ 1.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 0.5
Doctor StrangeRated ★ 0.5
SplitRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 1.5