Movies
Ratings
498
UprisingRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
The Last Stop in Yuma CountyRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Tell Me Who I AmRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 5.0