Movies
Ratings
156
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Killing RomanceRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Lovely ComplexRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0